Nacházíte se zde:

ÚvodVelkoobchod elektro

Velkoobchod elektro

Již 16 let jsme na trhu za účelem velkoobchodního prodeje elektromateriálu.
Jsme stabilní společnost ovládaná ryze českým kapitálem. Firma se od počátku specializovala na montážní firmy, průmyslové závody, zemědělské organizace, ale i na běžné spotřebitele v regionu Hradce Králové a jeho okolí. V současnosti rozvážíme elektro materiál po celé České republice. Své služby se snažíme nejen rozšiřovat, ale i přizpůsobovat individuálním potřebám zákazníků a to i díky spolupráci s předními tuzemskými a zahraničními výrobci elektroinstalačního materiálu. Chceme, abyste jste se mohli plně věnovat své práci, a aby se Vám u nás dostávalo maximální péče.

Ceník ke stažení

Solarix
Metrodis.xls nebo zip

Doprava

Po celé České republice zajišťujeme veškerou dopravu u nás zakoupeného zboží ZDARMA.

Technické poradenství

Po domluvě poskytneme ZDARMA technickou a poradenskou činnost.
ZDARMA navrhneme osvětlení sportovních zařízení, průmyslových hal, komerčních budov, učeben, tělocvičen, venkovních ploch / parkoviště, hřiště, komunikace, parky atd. / včetně výpočtu dle platných norem a doporučení EU.

Zpětný odběr použitých zdrojů

Samozřejmostí je že při nákupu výbojek a zářivek zajistíme BEZPLATNOU ekologickou likvidaci stejného množství vyhořelých zdrojů.

Dodavatelé:

abbaegarkysbeghelli bals aeg-hausbeldendck dahl cws compolux control cimcocablofil blumen bticino bera benningdeoselcon elba drazice draka devi deskoelko2 elko eliton elektrosvit elektrodesign elektroelectroluxfk est epm enika emkoelpplast elkovofulgur hakel gph gpgeyer gewiss geklauke keramtech kanluxkablo-vrchlabi kablo jark ieslegrand larslapp kv krompachy kopos kooperativamoellermodus merten megaman massive lovato lexelnkt neoklas narva munos multivac mschneidermoramorapanlux osram osmont omron oeyobo noarksaltek rehau radium prakabpoly plyenske philipstatramat stiebel siemensschneider schmachtl sez scameurmet uponorunivex tronic trevos tremis teslawerit weidmuller weber wapro wago vyrtychzanussi