Nacházíte se zde:

ÚvodO nás

O Nás

Firma METRODIS s.r.o. vznikla v roce 1997 v Hradci Králové a postupně se stala stabilním dodavatelem elektromateriálu působícím po celé České republice. Naše filozofie stojí na individuálním jednání a osobním přístupu ke každému zákazníkovi a dlouhodobé spolupráci. Proto i nejnáročnějším klientům můžeme nabídnout široký sortiment elektroinstalačního materiálu se špičkovým servisem za bezkonkurenčně nízké ceny.

V roce 2003 byl v naší společnosti vybudován systém managementu kvality, který splňuje požadavky normy ČSN EN ISO 9001 a který ještě zdokonalil kvalitu našich služeb. Záměr společnosti je neustálé rozšiřování sortimentu a dalších doplňkových služeb tak, aby jste Vy, naši zákazníci, byli co nejvíce spokojeni a rádi se k nám vraceli.

Ověření správnosti výpisu z obchodního rejstříku
V roce 2013 jsme pro Vás otevřeli nově vybudovaný klimatizovaný velkoobchod na 12.000m2, velmi dobře přístupný pro veškerou dopravu a situovaný k dálničnímu přivaděči. Sklady jsou vybaveny nejmodernějším skladovacím systémem a zázemím. Parkoviště má kapacitu min. 50 vozidel a samozřejmostí je příjemné občerstvení.

Volné pozice

Rádi přivítáme všechny zájemce o zaměstnání v naší firmě. Podmínkou je praxe v oboru elektroinstalací. Svůj životopis, společně s průvodním dopisem zasílejte na vedení naší společnosti. Těšíme se na Vás.

Loga ke stažení

Vektorové PDF:
Metrodis-LOGO
Malé PNG:
Metrodis-LOGO-male

Střední PNG:
Metrodis-LOGO-stredni

Velké PNG:
Metrodis-LOGO-velke